Solarenergia.pl

+48 665 777 057

Solar Billboard Zestaw solar-X

Nowa generacja kompletów oświetlenia słonecznego tablic reklamowych zestawu solar-X jest ideałem w zakresie rozwiązań stosowanych w tej dziedzinie. Odznaczając się niskim kosztem i wiodącą charakterystyką zestawy X są typowe dla standardowych tablic reklamowych. Każdy pojedynczy zestaw oświetlenia słonecznego tablic typu solar-X znakomicie oświetli jednostronną 10-metrową tablicę reklamową – bez dodatkowych kosztów instalacji elektrycznej i eksploatacji.

Zestaw solar-X istnieje w trzech odmianach, zaprojektowanych odpowiednio dla obszarów o niskim, średnim i wysokim stopniu nasłonecznienia.

Cena produktu: wycena telefoniczna +48 665 777 057

Zamów zestaw oświetlenia słonecznego tablic reklamowych

Zestaw solar-X

Aby zamówić, zadzwoń dziś do naszego działu handlowego i wsparcia technicznego pod numer

+48 665 777 057

Lub napisz do nas email: Napisz do nas!

Opis produktu:

Powszechnie znane są niezwykle wysokie koszty instalacji i eksploatacji tablic reklamowych oświetlanych tradycyjnymi systemami. Oczywistą alternatywą jawi się zestaw oświetlenia słonecznego tablic reklamowych zestaw solar-X, radykalnie obniżający koszt montażu i cechujący się zerowym kosztem eksploatacji podczas całego okresu pracy urządzenia.

Zestaw oświetlenia słonecznego tablic reklamowych zestaw solar-X to innowacja w branży wykorzystania energii słonecznej w życiu codziennym. Ten typ daje Ci poczucie spokoju, że twój system oświetlenia bilbordów został profesjonalnie zaprojektowany, obliczony i wytworzony.

Kryteria projektowe:

System ładowania i akumulacji obliczony na czas nasłonecznienia najkrótszego dnia w roku (21 grudnia). Oświetlanie obliczone na 8 godzin w ciągu nocy (w miesiącach wiosennych i letnich czas oświetlania wydłuża się). System ładowania i akumulacji obliczony jest na 2 dni pracy bez bezpośredniego oświetlenia słonecznego.
Wykorzystanie paneli słonecznych do określenia pory doby (dzień/noc) (nawet podczas pochmurnych dni panele generują energię. Energia ta nie jest wystarczająca do przejścia urządzenia w tryb ładowania; wystarczy jednak do utrzymywania oświetlenia w stanie wyłączonym). Ten system zaprojektowany jest dla obszarów o dużym nasłonecznieniu. Sprawdź na mapie lub skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów, aby ustalić, czy ten zestaw jest dla Ciebie.

Charakterystyka produktu:

  • jedna lampa wyładowcza o dużym natężeniu (HID),
  • akumulator i sterownik akumulowania,
  • odporność na trudne warunki pogodowe,
  • panel słoneczny do ładowania baterii,
  • regulowany czas pracy (nie zaleca się ustawiać czasu pracy powyżej 8 godzin w miesiącach zimowych),

Komponenty zestawu:

  • jedna lampa wyładowcza o dużym natężeniu (HID),
  • akumulator/sterownik akumulowania
  • przewodnik instalacji
  • matryca paneli słonecznych
  • blok bateri

NOWA TECHNOLOGIA NA RYNKU POLSKIM !

PIONOWE TURBINY WIATROWE

turiny wiatrowe

45 % DOPŁATY DO INSTALACJI SOLARNYCH!!!

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i gospodarki wodnej uruchomił program dotacji dzieki któremu można zainwestować w darmowa i ekologiczną energie słoneczną. W ramach tego programu można otrzymać 45 % dotacji na zakup oraz montaż kolektorów słonecznych. Kredyty z dotacją NFOŚiGW udzielane sa przez banki na podstawie umów o współpracy.

Szczegółowe inforamcje - link do strony z ustawą o dotacjach dla energi odnawialnej