Oświetlenie billboardow

Solarenergia.pl

+48 665 777 057

Komplety Oświetlenia Słonecznego Tablic Reklamowych

Oświetlenie tablic reklamowych jest kosztowne. Tradycyjne sposoby ich oświetlania wymagają niezmiernych nakładów wstępnych, a także oznaczają ciągłe wysokie koszty eksploatacji. Dla przykładu: instalacja tradycyjnego sposobu oświetlenia tablic obejmuje koszt instalacji osprzętu mocującego, okablowania, połączeń elektrycznych i kosztownych materiałów elektrycznych. Płacisz również za wykopanie rowów i ułożenie w nich kabla od tablicy do najbliższego transformatora. Całości obrazu dopełniają comiesięczne rachunki za prąd zużywany każdej nocy do podświetlania tablicy.

Z drugiej strony, istnieje wyjątkowo przystępny system oświetlenia słonecznego tablic reklamowych, odznaczający się bardzo niskimi kosztami wstępnymi i zerowym kosztem eksploatacji. Instalując słoneczny system oświetlenia tablic reklamowych twoim jedynym kosztem wstępnym jest cena zestawu i robocizny niezbędnej do jego zmontowania. W ciągu kilku lat eksploatacji system przynosi oszczędności całkowicie rekompensujące koszty wstępne. Od tego momentu każda złotówka zarobiona na wynajmie powierzchni reklamowej twoich tablic księgowana jest po stronie zysku i poprawia rentowność twojej firmy.

Zapoznaj się z niżej przedstawioną naszą pełną ofertą systemów oświetlenia słonecznego tablic reklamowych, akcesoriów a także możliwościami rozbudowy poszczególnych rozwiązań.

System oświetlenia słonecznego tablic reklamowych solar-X

System oświetlenia tablic model X jest najmniejszym oferowanym przez nas rozwiązaniem. Model X cechuje się zainstalowaną jedną lampą wyładowczą o dużym natężeniu (HID), znakomitą do oświetlania jednostronnych tablic reklamowych lub znaków o długości nie przekraczającej 10 metrów. Model X zawiera zainstalowaną jedną lampę wyładowczą o dużym natężeniu (HID), panele słoneczne, blok baterii do akumulacji energii elektrycznej, okablowanie i sterownik ładowania/świecenia.  

Czytaj więcej...

 

 

System oświetlenia słonecznego tablic reklamowych solar-double-X

System oświetlenia tablic model X jest średnim spośród oferowanych przez nas rozwiązań. Model 2X zaprojektowany jest do oświetlania dwustronnych tablic reklamowych o długości nie przekraczającej 10 metrów, lub tablic jednostronnych o długości około 20 metrów. Model 2X zawiera dwie instalacje lamp wyładowczych o dużym natężeniu (HID), panele słoneczne, blok baterii do akumulacji energii elektrycznej i sterownik ładowania/świecenia.

 Czytaj więcej...

 

System oświetlenia słonecznego tablic reklamowych solar-multi-X

System oświetlenia tablic model 4X jest naszą największą propozycją. Model 4X przeznaczony jest dla wyjątkowo długich lub nieregularnych konstrukcji (takich jak np. trójkątnych – trójstronnych – tablic). Model solar-multi-x zawiera cztery instalacje lamp wyładowczych o dużym natężeniu (HID), panele słoneczne, akumulatory, okablowanie i sterownik ładowania/świecenia. Model solar-multi-x jest idealny dla dwustronnych tablic reklamowych o długości 13 lub więcej metrów.

Czytaj więcej...

 

 

 

OFERUJEMY
LAMPY SOLARNE