Kariera/Współpraca

Solarenergia.pl

+48 665 777 057

W związku z intensywnie rozwijającym się na terenie Polski rynkiem odnawialnych źródeł energii firma SolarEnergia poszukują osób/firm do współpracy w charakterze koordynatorów sprzedaży.

Oferujemy:

- PROJEKTY:
Gwarantujemy zaopatrzenie do wszystkich produktów, od modułów po inwertery oraz dobór odpowiednich systemów.  W naszym asortymencie znajdują się komponenty solarne światowego  lidera rynku.
 
- WSPARCIE KNOW-HOW:
Nasi partnerzy mają dostęp do różnorodnych informacji o produktach włączając specyfikacje techniczne, przewodniki dla instalatorów oraz narzędzia do obliczeń.
 
- SZKOLENIA:
Zapewniamy wymagane szkolenia z zakresu fotowoltaiki, zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Szkolenia te są bezcenne dla osób chcących zająć się instalacją systemów fotowoltaicznych. Dobrze wyszkolony personel gwarantuje że, wszystkie instalacje będą montowane prawidłowo, oszczędzając Tobie czas i pięniądze w długim czasie użytkowania.
 
- GWARACJA:
WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY OBJĘTE SĄ PEŁNĄ GWARANCJĄ
 
- MARKETING:
Firma SOLARENERGIA zajmie się promocją na rynku ogólnopolskim jak i lokalnym.
 
- BUSINESS PLAN:
DLA OSÓB WYRAŻAJĄCYCH PODJĘCIE WSPÓŁPRACY POD POSTACIĄ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ OFERUJEMY WSPARCIE PRZY TWORZENIU ODPOWIEDNIEGO BUSINESS PLANu NA POTRZEBY UZYSKANIA ODPOWIEDNICH DOFINANSOWAŃ Z UP I UE.
 
- POMOC TECHNICZNA:
Zapewnia pomoc i doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego systemu bądź rozwiązania.

CZEGO OCZEKUJEMY:

- doświadczenie w sprzedaży do klienta indywidualnego
- samodzielność i nastawienie na realizację celów
- rozwinięte zdolności organizacyjne
- kształtowaniA pozytywnego wizerunku firmy na podległym terenie
- prawo jazdy kat. B
- pozyskiwania nowych klientów
 
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowisku prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres info@solarenergia.pl lub wypełnienia poniższego formularza.
 
 

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

NOWA TECHNOLOGIA NA RYNKU POLSKIM !

PIONOWE TURBINY WIATROWE

turiny wiatrowe