Solarenergia.pl

+48 665 777 057 kontakt: info@solarenergia.pl
ciągły, niezawodny i niedrogi SYSTEM SŁONECZNY

Szanowni Państwo !

Nasza firma oferuje kompleksową usługę w zakresie rozwiązań wykorzystujących energię odnawialną. Dzięki zastosowaniu kolektorów słonecznych, które zamieniają energię słoneczną na energię cieplną jestesmy w stanie zmniejszyć wydatki na ogrzewanie domu czy też na przygotowanie cieplej wody użytkowej. Oferowane przez nas systemy gwarantują pewność obniżenia kosztów zużycia energii. To nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzasz pieniądze oraz chronisz środowisko naturalne. Pomożemy Państwu znaleść optymalne rozwiązanie odpowiednie dla indywidualnych potrzeb.

Celem firmy solarenergia jest również zaspokojenie rosnących potrzeb energetycznych poprzez rozwój ekologicznie czystej energii. Taka tez jest energetyka wiatrowa , która jest wykorzystywana do produkcji energii elektrycznej.

W najszej firmie oferujemy Tobie i Twoim klientom najlepsze zestawy oświetleniowe zasilane energią słoneczną dla billboardow i ulic do komercyjnych, gospodarstw i miejskich zastosowań.

Nasza oferta obejmuje:

Systemy wiatrowe do wspomagania zasilania.

Systemy solarne dla podgrzewania wody.

Systemy słoneczne dla oświetlenia:

  • billboardów
  • znaków
  • tablic
  • i wiele innych rozwiązań

Jeśli zapragną Państwo informacji  oraz bliższego zapoznania się z ofertą  zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Zapraszamy do kontaktu: +48 665 777 057

31-422 Kraków, ul. Powstańców 83
info@solarenergia.pl
tel.: +48 665 777 057

lub napisz do nas:  Napisz do nas!

 

W Celu uzyskania informacji o możliwości otrzymania dotacji, dofinansowań dla odnawialnych źródeł energii zapraszamy do kontaktu pod nr: +48 665 777 057

turiny wiatrowe

zakład kamieniarski specjalizujący sie w wyrobie nagrobków - jumiz nagrobki - grobowce kraków