Solarenergia.pl

+48 665 777 057 kontakt: info@solarenergia.pl
ciągły, niezawodny i niedrogi SYSTEM SŁONECZNY

Systemy zamiany odpadów w energię (odnawialne źródła energii)

Nasze systemy przetwarzają od 3 do nawet 150 ton odpadów komunalnych ( m.in. papier, drewno, plastik, jedzenie i innych odpadów gospodarczych ) dziennie redukując ich objętość o 95% i dając 72 kWe energii elektrycznej i 187 kWth ciepła

Proponujemy naszym klientom przyjazne środowisku i ekonomicznie atrakcyjne połączenie utylizacji odpadów i produkcji energii do zasilenia urządzeń swojej firmy w postaci systemu konwertującego odpady na energię.

Czytaj więcej...

Biomasa i Biogazownie jako odnawialne źródła energii

Oferujemy system cieplnego przetwarzania stałej biomasy zawierającej węgiel, tzn: wiórów drewna, łupin orzechów, odpadów konstrukcyjnych lub gospodarczych na paliwo, mogące zastąpić: węgiel kamienny, węgiel brunatny, ropę naftową, gaz ziemny lub torf.

Czytaj więcej...

Witamy na stronie SolarEnergia

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach w zakresie rozwiązań odnawialnych źródeł energii. Biomasa oraz biogazownie zawdzięczają swoją popularność nie tylko względom ekologicznym ale również ekonomicznym. Biogazownie rolnicze to bardzo efektywny sposób na wyprodukowanie odnawialnej energii. To system, który gwarantuje Państwu niewyczerpalność, nieszkodliwość a przede wszystkim niską cenę! Pomożemy Państwu znaleźć takie rozwiązania, które będą bezpośrednie dla indywidualnych potrzeb. Nasz zespół posłuży wszelkimi informacjami na temat zastosowań biogazowni oraz dofinansowań dla odnawialnych źródeł energii.

Jeśli zapragną Państwo informacji oraz bliższego zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

+48 665 777 057 Szybki kontakt z nami

lub napisz do nas info@solarenergia.pl

W Celu uzyskania informacji o możliwości otrzymania dotacji, dofinansowań dla odnawialnych źródeł energii zapraszamy do kontaktu pod nr: +48 665 777 057

turiny wiatrowe

zakład kamieniarski specjalizujący sie w wyrobie nagrobków - jumiz nagrobki - grobowce kraków